Blood Donation UFYШановні друзі!
 Запрошуємо Вас прийняти участь в акції з Донорства крові. Вона присвячена Міжнародному Дню здоров’я, та відбудеться у чотирьох містах України: Києві, Львові, Харкові і Полтаві. Приєднавшись до акції, Ви допоможете тим, кто цього потребує!

 
 У столиці чекаємо на Вас 7 квітня, з 9:00 до 14:00, в Києво-Могилянській академії, за адресою: вул. Волоська 8/5, корпус 5, 1 поверх. Кров буде передана до лікарні ОХМАТДИТ (відділення онко-гематології), Київського опікового центру, Національного інституту раку та інших лікарень.
 Також 7-го квітня, з 09:00 до 14:00, львів’ян запрошуємо у Львівську обласну станцю переливання крові, за адресою: вул. Пекарська, 65. Уся кров буде спрямована до лікарень Львівської області, де знаходяться важкі хворі.
 А вже 12 квітня Донорами зможуть стати жителі Харкова та Полтави. Вся зібрана кров буде спрямована на потреби лікарень цих областей.
 У Харкові акція Донорства крові відбудеться 12 квітня, з 09:00 до 12:00, за адресою: пл. Свободи, 8, 6 поверх, кімната 604.
 В Полтаві долучитися до акції можна буде 12 квітня, з 09:00 до 14:00, за адресою: вул. Котляревського 1/27, кімната 316.
 Кураторами зустрічей Донорів у всіх областях стануть інструктори Української Федерації Йоги. Детальніше про донорство крові можна дізнатись на сайті: donorkrovi.org 
 Надзвичайно важливо, що така благородна справа знаходить свій відклик в серцях людей інших міст, і робить акцію по здачі крові Всеукраїнською.

 

Шановні друзі!

Запрошуємо Васприйняти участь в акції з Донорства крові. Вона присвячена Міжнародному Дню здоров’я, та відбудеться у чотирьох містах України: Києві, Львові, Харкові і Полтаві. Приєднавшись до акції, Ви допоможете тим, кто цього потребує!      

У столиці чекаємо на Вас 7 квітня, з 9:00 до 14:00, в Києво-Могилянській академії, за адресою:вул. Волоська 8/5, корпус 5, 1 поверх. Кров буде передана до лікарні ОХМАТДИТ (відділення онко-гематології), Київського опікового центру, Національного інституту раку та інших лікарень.

Також 7-го квітня, з 09:00 до 14:00,львів’янзапрошуємо у Львівську обласну станцю переливання крові, за адресою: вул. Пекарська, 65. Уся кров буде спрямована до лікарень Львівської області, де знаходяться важкі хворі.

А вже 12 квітня Донорами зможуть стати жителі Харкова та Полтави. Вся зібрана кров буде спрямована на потреби лікарень цих областей.

У Харкові акція Донорства крові відбудеться12 квітня, з 09:00 до 12:00, за адресою: пл. Свободи, 8, 6 поверх, кімната 604.

В Полтаві долучитися до акції можна буде12 квітня,з 09:00 до 14:00, за адресою: вул. Котляревського 1/27, кімната 316.

Кураторами зустрічей Донорів у всіх областях стануть інструктори Української Федерації Йоги. Детальніше про донорство крові можна дізнатись на сайті: donorkrovi.org 

       Надзвичайно важливо, що така благородна справа знаходить свій відклик в серцях людей інших міст, і робить акцію по здачі крові Всеукраїнською.